Ansökan Göteborg del 21

Bifoga följande med din ansökningshandling 

• Gymnasiebetyg/övriga betyg 

• Personligt brev + foto

Har du någon tidigare erfarenhet från kosmetik / SPA / hudvård?
Vad har du för framtidsplaner?


Hälsodeklaration

Nu behöver vi endast några uppgifter från dig som rör vår Hälsodeklaration. Sen är vi i mål!

Kontraindikationer är olika typer av besvär som gör att hudterapeuten inte får genomföra en behandling på kunden. Som student på skolan är du själv ”kund” hos dina klasskamrater. För att inte riskera att ett tillstånd förvärras, smittspridning, obehag mm är det viktigt för din egen och för dina klasskamraters skull att du meddelar om du lider eller har lidit av något av nedanstående, är gravid, äter mediciner mm.

Markera de alternativ som stämmer in på dig
Röker du?
Jag samtycker
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right