Ansökan Göteborg del 21

Bifoga följande med din ansökningshandling 

• CV (Curriculum Vitae) 

• Gymnasiebetyg/övriga betyg 

• Foto

Har du någon tidigare erfarenhet från kosmetikbranschen?
Vad har du för framtidsplaner?
Hur mycket av din lediga tid är du motiverad att avsätta för studier (per vecka)?
Välj ett av alternativen
Välj ett av alternativen
Utövar du något kreativt med dina händer på fritiden?Friskintyg

Kontraindikationer är olika typer av besvär som gör att hudterapeuten inte får genomföra en behandling på kunden. Som elev vid skolan är du själv ”kund” hos dina klasskamrater. För att inte riskera att ett tillstånd förvärras, smittspridning, obehag mm är det viktigt för din egen och för dina klasskamraters skull att du meddelar om du lider eller har lidit av något av nedanstående, är gravid, äter mediciner mm.

Markera de alternativ som stämmer in på dig
Röker du?

Jag samtycker
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right